• 0


شیر روشویی آویسا مدل لوتوس کروم

جدید

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

شیر روشویی آویسا مدل یونیک رزگلد

جدید

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

شیر روشویی آویسا مدل پارلا کروم

5 %

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

شیر روشویی آویسا مدل اسموت کروم

5 %

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

شیر روشویی آویسا مدل ارس کروم

5 %

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

شیر روشویی پایه کوتاه آویسا مدل آدریانا کروم

5 %

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

شیر روشویی آویسا مدل لوتوس سفید

5 %

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

شیر روشویی آویسا مدل لوتوس رزگلد

5 %

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

شیر روشویی پایه بلند آویسا مدل آدریانا کروم

15 %

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

شیر روشویی آویسا مدل لایت سفید

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید


نکاتی مهم هنگام خرید شیرآلات آشپزخانه 

یکی از اساسی ترین المان ها در آشپزخانه ،شیرآلات ظرفشویی  هستند که تعویض آن ها می تواند باعث زیبایی بیشتر آشپزخانه باشد. به یاد داشته باشید برای تعویض شیرآلات خانه باید به چندین مورد ازجمله دکور قالب فضا، رنگ کاشی و سرامیک و هزینه ای که میخواهید برای خرید اختصاص دهید فکر کنید. برخی از شیرآلات بسیار هزینه بر هستند و مناسب آشپزخانه‌های خاص و طرح کلاسیک هستند در حالی که برخی از آن‌ها را می‌توان با یک بودجه‌ی معمولی تهیه و نصب کرد.

 

خرید اینترنتی شیرآلات ظرفشویی  

اصلی ترین مورد در خرید شیرآلات ظرفشویی طالبان پور ،جنس و کیفیت ساخت آن‌ها است. جنس نا مرغوب می‌تواند سبب نشتی آب و هدر رفتن بسیار شود. به طور کلی شیرآلات از جنس استیل، چدن، پلاستیک و ... هستند که هر کدام از آن‌ها کیفیت و زیبایی خاص خود را دارند و مناسب یک فضا هستند. شیرآلات ازنوع استیل پرفروش‌ترین انواع شیرآلات هستند و می‌توان آن‌ها را با انواع کابینت ساده، طرح‌دار و مدرن ست کرد. خرید اینترنتی انواع شیرآلات از سایت آنلاین شاپ طالبان پور امکان‌پذیر است و امکان خرید تمامی یراق‌آلات و شیرآلات فراهم است.

قیمت انواع شیرالات ظرفشویی

هزینه خرید شیرآلات بسیار متنوع است و بستگی به  تعداد، جنس بدنه‌ و شرکت تولیدکننده‌ی آن‌ دارد. شیرآلات از نوع آلیاژ برنج گران هستند در حالی که شیرآلات پلاستیکی ارزان قیمت هستند.

رنگ و طرح شیرآلات هم ازجمله مواردی است که هنگام خرید باید مورد توجه قرار بگیرد. این محصولات در انواع رنگ‌های مختلف کروم، نقره‌ای، طلایی، طلایی مات و سفید طراحی و تولید می‌شوند و هر کدام از آن‌ها مناسب یک فضا و دکوراسیون هستند.

پرفروش ترین شیرالات

شیرآلات فشاری: قدیمی ترین شیرالات از این نوع هستند،که در فروشگاه ها نسبت به سایر شیرالات مقرون به صرفه تر هستند.همچنین در این نوع میتوان در مصرف آب بسیار صرفه جویی کرد بصورتی که در هنگام بسته بودن شیر به خوبی جریان آب را متوقف کرده و از چکه کردن آن جلوگیری می‌کنند.

شیرآلات دیسکی: جدیدترین انواع شیرآلات موجود در فروشگاه های اینترنتی، شیرآلات دیسکی هستند. در طراحی و ساخت آن‌ها از یک اهرم استفاده شده است. با چرخاندن اهرم تعبیه شده بر روی آن می‌توانید تعادل سرد بودن یا گرم بودن آب را کنترل و تنظیم کنید. از آن جایی که در طراحی این شیرآلات از جدیدترین دانش روز دنیا بهره گرفته شده، عملکرد و کارایی بسیار قابل قبولی از آن‌ها مشاهده می‌شود.

قیمت شیر ظرفشویی ارزان

فروش انواع مدل های شیر ظرفشویی سینک آشپزخانه در مدل های شیر ظرفشویی فنری و ساده از برندهای معتبری چون شیرآلات آویسا و شیرآلات درخشان، کیفیت جنس تمام محصولات تضمین شده است و دارای رنگ های کروم،سفید،رزگلد است.